Tavoline anesore per laptop

3,490 L

Ka stok

  • Material celiku karboni i nje cilesie te larte
  • Madhesia e tavolines: 50 x 30 cm
  • Lartesia: 60-80 cm e rregullueshme
KODI: i2370211154 Kategori: ,

TAVOLINE ANESORE PER LAPTOP

Tavoline anesore per laptop, qe te studioni ose punoni ne komoditetin e duhur ne shtepi. Mund te sherbeje edhe si tavoline ngrenie.

Korniza metalike siguron stabilitet dhe kapacitet te forte ngarkese.

E pajisur me kosh dhe 4 rrota universale qe rrotullohen 360 grade, te cilat mund te levizin sipas deshires.

Tavolina ka nje dizajn modern elegant qe i pershtatet ambiente te ndryshme te nje shtepie apo zyre. Pjesa e poshtme ofron hapesire te madhe ruajtjeje per libra, revista dhe gjera te tjera te ndryshme qe ju nevojiten.

Specifika:

  • Material celiku karboni i nje cilesie te larte
  • Madhesia e tavolines: 50 x 30 cm
  • Lartesia: 60-80 cm e rregullueshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tavoline Portable

Main Menu

tavoline portabel laptopi ne dyqan taxi

Tavoline anesore per laptop