Tave per pjekje ne furre me veshje jo ngjitese

Ka stok

  • Tave pjekje ne furre
  • Material jo ngjites
  • Per tava, embelsira, lazanja etj
  • Forme drejtkendore
KODI: e2370280 Kategori: ,

TAVE PER PJEKJE NE FURRE

Tave e pershtatshme per pjekje te ushqimeve dhe gatimeve ne furre, me veshje jo ngjitese.

Shumefunksionale ideale per te bere lazanja, tava te ndryshme ne furre dhe embelsira. Fale veshjes qe nuk ngjit, nuk keni nevoje te perdorni shume vaj ne gatimet tuaj.

Veshje e brendshme me 2 shtresa me efekt guri qe nuk ngjit duke ruajtur shijen e ushqimeve, ndersa pjesa e jashtme ka nje ngjyre te kuqe me shkelqim me material celik inox.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tave Pjekje

Main Menu

tave per pjekje online ne dyqan taxi

Tave per pjekje ne furre me veshje jo ngjitese