Tava per pjekje jo ngjitese ne tre permasa

790 L1,190 L

  • Tava per pjekje
  • Material jo ngjites
  • 22x31cm small
  • 25x27cm medium
  • 28x42cm large
smallmediumlarge
Pastro
KODI: i237021169 Kategori: ,

TAVA PER PJEKJE JO NGJITESE

Tava per pjekje bere nga materiale jo ngjitese ne tre permasa te ndryshme.

Me shtrese jo ngjitese te cilesise ushqimore brenda dhe jashte, te sigurta ne perdorim, jo toksike dhe te lehta per t’u pastruar.

Te pershtatshme per pjekjen e biskotave, tava te ndryshme, pica, byrek etj.

Specifika:

  • Tava per pjekje
  • Material jo ngjites
  • 22x31cm small
  • 25x27cm medium
  • 28x42cm large

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Tave Pjekje

Masa

small, medium, large

Main Menu

tava per pjekje online ne dyqan taxi

Tava per pjekje jo ngjitese ne tre permasa

790 L1,190 L

Shto ne Shporte