Tastiere lojerash gjysme mekanike | Bloody B328 Light Strike

3,900 L

Ka stok

KODI: h-009987602 Kategori: , ,

TASTIERE LOJERASH GJYSME MEKANIKE

Tastiere lojerash gjysme mekanike Bloody karakterizohet nga dizajni unik, saktesia dhe cilesia e larte me teknologjine me te fundit.

Fokusimi ne detaje, komoditeti dhe ergonomia e vendosin kete model ne krye te tastierave.

Projektuar per te ofruar kontroll te plote ne duart tuaja. Teknologjia inovative e nderpreresit optik LK perdor zbulimin optik qe heq te gjithe vonesen e hyrjes duke reaguar me nje shpejtesi prej 0,2 ms.

Ngritja e tastieres kunder rreshqitjes parandalon levizjen ose dridhjen e tastieres gjate lojes.

Specifika:

  • Lidhes: USB
  • Pergjigja e çelesit optik: 0,2 ms
  • Gjatesia e kabllit: 1.8 m
  • Kerkesat e sistemit: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 ose me vone

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere lojerash gjysme mekanike | Bloody B328 Light Strike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere lojerash gjysme mekanike online ne dyqan taxi

Tastiere lojerash gjysme mekanike | Bloody B328 Light Strike