Tastiere dhe mouse Limei T21 Metal Storm

2,090 L

Ka stok

KODI: I-72121243 Kategori: ,

TASTIERE DHE MOUSE LIMEI T21 METAL STORM

Tastiere dhe mouse me nje pamje dhe forme unike Limei T21.

Ofron performance te larte me cip inteligjent per lojera me reagim te shpejte ne pergjigje dhe funksionim te qete.

Pemban funksion te qete te butonave me ndarje te qarte te tyre dhe drita te pasme gjithashtu me funksion multimedial.

Me dizajn ergonomik, konfigurim dhe funksionim te shpejte te sistemit per komoditet maksimal gjate lojerave.

Ka aplikim te gjere dhe eshte i pershtatshem per lojera, perdorim shtepiak dhe biznes.

Karakteristika

  • DPI me kater ingranazhe: 1200-1600-2400-3200.
  • Tensioni i punes: 5V
  • Elasticiteti i butonit: 55+-8
  • Mbajtese per vendosjen e telefonit celular

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Mouse, Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Tastiere dhe mouse Limei T21 Metal Storm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere dhe mouse per lojera shitje online ne dyqan taxi

Tastiere dhe mouse Limei T21 Metal Storm