Kufje PC me Usb | Game Headset

2,490 L

Ka stok

  • Kufje me kabell
  • Te pajisura me mikrofon
  • Materiali: ABS + metal
  • Gjatësia e linjës: 2 meter
KODI: Kufje-PC-me-Usb KATEGORIA:

KUFJE PC ME USB | GAME HEADSET

Kufje shume funksionale me veshje mbrojtese te veshit per  izolimin e zhurmës.

Te pajisura me mikrofon te rrotullueshem 360 grade ne menyre qe te rregulloni këndin e te folurit.

Kufjet per PC do tju mundesojne cilesine maksimale  te zerit, komunikimin e qete, duke ju sjelle pervoje te shkelqyer në përdorim.

Kufjet jane krijuar per nje komunikim me cilesi te larte dhe te qendrueshem. Jo vetem per lojera apo komunikim me lojtaret e tjere por gjithashtu kufjet  jane ideale per zyre dhe video konferenca.

Perjetoni cilesi te shkelqyer te zerit dhe  komunikoni me partneret tuaj te biznesit. Zeri i mikrofonit dhe rregullimi i vellimit eshte i instaluar ne trupin e tij.

Specifika

  • Kufje me kabell
  • Te pajisura me mikrofon
  • Materiali: ABS + metal
  • Gjatësia e linjës: 2 meter

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kufje PC me Usb | Game Headset”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje me fishe per pc online ne dyqan taxi

Kufje PC me Usb | Game Headset