Tasa kuzhine te thelle per perzierje prej inoksi

Ka stok

  • Tasa kuzhine
  • Me permasa te ndryshme
  • Material inoksi
  • Shumefunksionale
KODI: i23702111114 Kategori: ,

TASA KUZHINE TE THELLE

Tasa kuzhine te thelle ne permasa te ndryshme te bera nga material inoksi. Shumefunksionale per perzierjen e perberesve ushqimore, miellit, mbajtjen e perimeve/frutave etj.

Ato jane te lehta per t’u mbajtur, te qendrueshme dhe rezistente dhe nuk do te demtohen edhe nese bien.

Tasat pastrohen lehtesisht, mund t’i lani me detergjent dhe uje ose mund t’i vendosni ne lavastovilje.

Specifika:

  • Tasa kuzhine
  • Me permasa te ndryshme
  • Material inoksi
  • Shumefunksionale

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

tasa

Main Menu

tasa kuzhine te thelle online ne dyqan taxi

Tasa kuzhine te thelle per perzierje prej inoksi