Tasa kuzhine 3 cope – Dizanj Modern Bli Online

1,600 L

Ka stok

  • Higjenike
  • 100 % Hermetike
  • Praktike per tu marre kudo me vete
  • Antibakteriale
KODI: L-tasa kuzhine-3 cope Kategori: ,

SET TASASH KUZHINE – 3 COPE

Tasa kuzhine 3 cope – Dizanj Modern Bli Online

Tasa 100% higjenike. Fale mbylljes se tyre hermetike dhe shtresave mbrojtese ne brendesi, ato e mbajne ushqimin e paster dhe larg baktereve.

Ato mund te vendosen pa frike ne lavastovilje, nderkohe jane shume praktike per te marre ushqimin kudo me vete, ne zyre, ne pune ose ne piknik. Dizanji ergonomik dhe elegant, me lule te stampuara sjell arome pranvere ne kuzhinen tuaj. Ne set vijne 3 tasa te madhesive te ndryshme per tiu pershtatur sa me shume nevojave tuaja.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Be the first to review “Tasa kuzhine 3 cope – Dizanj Modern Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tasa kuzhine set

Tasa kuzhine 3 cope - Dizanj Modern Bli Online