Tas ushqimi me luge per femije

Ka stok

KODI: i2370211124 Kategori: , ,

TAS USHQIMI PER FEMIJE

Tas ushqimi me luge per femije.  Me dy ndarje  per te vendosur ushqime ose fruta te ndryshme.

Bere nga materiale pvc me cilesi te larte dhe te sigurta me ushqimin.

Ushqeni me me lehtesi vogelushet tuaj edhe kur nuk ndodheni ne shtepi me kete tas me kapak. Mbyllje e sigurt qe mban ushqimin te paster dhe te fresket.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

tasa

Main Menu

tas ushqimi per femije ne dyqan taxi

Tas ushqimi me luge per femije