Tas qeramike per ushqime

790 L

Ka stok

  • Tas qeramike
  • Dizajn i thelle
  • Ngjyre e bardhe
  • Me diameter 25.5 cm
KODI: i237021137 Kategori: ,

TAS QERAMIKE PER USHQIME

Tas qeramike per perdorime te shumefishta si sallata, drithera, makarona, fruta dhe me shume.

Ky tas ka nje dizajn te thjeshte dhe elegant. Jo vetem qe eshte praktik, por edhe dekorues.

Kapaciteti i madh do te plotesoje te gjitha nevojat tuaja per te servirur lloje te ndryshme ushqimesh. Forma e tij e thelle nuk lejon derdhjen apo sperkatjen jashte te gjelleve/supave.

Specifika:

  • Tas qeramike
  • Dizajn i thelle
  • Ngjyre e bardhe
  • Me diameter 25.5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

tasa

Main Menu

tas i thelle gatimi ne dyqan taxi

Tas qeramike per ushqime