Tas qeramike me printe lulesh

390 L590 L

15 cm20 cm
Pastro
KODI: i237021138 Kategori: ,

TAS QERAMIKE

Tas ushqimi me model lulesh japoneze, bere prej qeramike me cilesi te larte, e cila eshte e qendrueshme dhe ka nje rezistence per perdorim afatgjate.

Jo vetem te bukura, por edhe funksionale keto tasa vijne ne permasa me diameter 15 cm dhe 20 cm te pershtashme edhe si dhurate e shkelqyer per familjen, miqte dhe te afermit tuaj.

Specifika:

  • Tas ushqimi me printe lulesh
  • Material qeramike
  • 15 cm diameter
  • 20 cm diameter

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

tasa

Dimensionet

15 cm, 20 cm

Main Menu

tas qeramike me printe ne dyqan taxi

Tas qeramike me printe lulesh

390 L590 L

Shto ne Shporte