Tapete per femije me Frozen

3,190 L

Ka stok

  • Tapete per femije me Frozen
  • Materiali: velvet
  • Trashesia: 0.5 cm
  • Dimensionet: 120 x 160 cm
KODI: i23702170 KATEGORIA:

TAPETE PER FEMIJE ME FROZEN

Tapete ideale per dhomat e femijeve tuaj me personazhin me te dashur Frozen.

Tapetet jane te bute dhe me dizanj te personazhit vizatimor Elsa. Nga ana tjeter jane te veshur me nje material anti-slip, qe nuk rreshkasin.

Shume te pershtatshme per dhomat e gjumit apo te studimit te femijeve tuaj nga mosha 0 muajsh – 14 vjeç. Mund te perdoren edhe per ambiente te tjera si dhoma e ndenjes, kuzhines, etj.

Specifika:

  • Materiali: velvet
  • Trashesia: 0.5 cm
  • Dimensionet: 120 x 160 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet femijesh me frozen ne dyqan taxi

Tapete per femije me Frozen