Tapete me ngjyra te ndryshme per dhoma gjumi

3,990 L

Ka stok

Tapetet me dizenjo dhe permasa te ndryshme
– 80 x 160 cm
– 120 x 180 cm
– 180 x 200 cm

KODI: i2371273 Kategori: ,

TAPETE ME NGJYRA TE NDRYSHME

Tapete me ngjyra te ndryshme, te pershtatshme per dhomen e ndenjes, dhomen e gjumit apo ambjente te ndryshme te apartamenteve tuaja.

Tapeti eshte i bute, me fije te gjate, i ngrohte dhe i rehatshem. Mund ta perdorni edhe si background per sete fotografike.

  •  Tapeti fshihet dhe lahet shume lehte, pa prishur fijen.
  • Nuk eshte i rreshqitshem.
  • Vjen ne ngjyren e bardhe krem, gri ne blu dhe bezhe.
  • Dimensionet:
    – 80 x 160 cm
    – 120 x 180 cm
    – 180 x 200 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet me dizenjo te ndryshme ne dyqan taxi

Tapete me ngjyra te ndryshme per dhoma gjumi