Tapet per sallon dhe dhomen e gjumit

3,490 L

Ka stok

KODI: tapet-per-sallon Kategori: ,

TAPET PER SALLON DHE DHOMEN E GJUMIT

Tapet me dizajn te vecante per sallon dhe dhomen e gjumit.Njollat ​​shpëlahen me ujë të ngrohtë nën 40, mund të përdorni disa detergjent neutral, mos përdorni agjent pastrues me bazë acid.

Mbajtja e sipërfaqes së qilimit të thatë mund të zgjasë në mënyrë efektive jetën e shtrojeve të qilimave. Tapeti mund të paloset vetëm i paketuar, rrudhat e qilimave janë shumë të lehta për tu rimarrë.

Specifikat:
  • Procesi: pëlhurë wilton
  • Materiali: polipropilen
  • Trashësia: rreth 1.2 cm
  • Fusha: dhoma e ndenjes, dhoma e studimit, ballina
  • Metoda e larjes: pak pluhur mund të pastrohet me një fshesë me korrent.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Tapet per sallon dhe dhomen e gjumit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tapet per sallon dhe dhome gjumi

Tapet per sallon dhe dhomen e gjumit