Tapet per dhoma me dizajn abstrakt 120x180cm

2,890 L

Ka stok

KODI: i23702111178 Kategori: ,

TAPET PER DHOMA

Tapet per dhoma minimalist dhe shume elegant me dizajn abstrakt ne permasa 120x180cm.

Pjesa e poshtme e qilimit eshte prej pelhure jo te endur + kokrriza plastike, e cila ka efekt te mire kunder rreshqitjes dhe perdorim me te sigurt.

Tapeti ka rezistence te forte, nuk zbehet dhe nuk ka ere, duke krijuar nje zone komode per femijet dhe familjen tuaj.

Ideale per dhomat e ndenjes, dhomat e gjumit, cerdhet, korridore, konvikte etj. Thith lageshtine dhe papastertite per te mbrojtur dyshemete tuaja, duke i mbajtur ato te pastra dhe te thata duke bllokuar papastertite, ushqimin dhe lengjet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet per shtepi me dizajn abstrakt ne dyqan taxi

Tapet per dhoma me dizajn abstrakt 120x180cm