Tapet me push 80x160cm ne ngjyra te ndryshme

2,290 L

Ka stok

  • Tapet me push
  • Ngjyrat: krem, bezhe, gri
  • Permasat: 80x160cm
KODI: i23702184 Kategori: ,

TAPET ME PUSH 80X160CM

Tapet me push i pershtatshem per te gjitha hapesirat e brendshme te shtepise, me permasa 80x160cm.

Ky qilim i bute dhe i rehatshem eshte i persosur per familjet me femije. I bere nga fibra poliesteri ultra e bute premium dhe eko miqesore eshte i rehatshem edhe per femijet te qendrojne ulur.

Materialet e forta do t’i rezistojne konsumimit per jetegjatesi maksimale. Pastrohet lehtesisht me ane te fsheses me korent.

Baze kunder rreshqitjes: Ka pika kunder rreshqitjes ne pjesen e poshtme per te parandaluar rreshqitjen e tij ne dysheme.

I disponueshem ne ngjyra te ndryshme bezhe, e bardhe kremi dhe gri ne blu te erret.

Specifika:

  • Tapet me push
  • Ngjyrat: krem, bezhe, gri
  • Permasat: 80x160cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet i vogel online ne dyqan taxi

Tapet me push 80x160cm ne ngjyra te ndryshme