Tapet dhome me dizenjo lulesh shumengjyresh

2,890 L

Ka stok

  • Permasat: 120x180cm
  • Stili i thjeshte nordik
  • Materiali: kadife
  • Trashesia: 0,5-0,8 mm
KODI: i23702111187 Kategori: ,

TAPET DHOME ME LULE SHUMENGJYRESHE

Tapet per dhome minimalist dhe shume elegant me dizajn lulesh shumengjyreshe ne permasa 120x180cm.

Material kadife me baze prej pelhure jo te endur + kokrriza plastike, e cila ka efekt te mire kunder rreshqitjes dhe perdorim me te sigurt.

Thith lageshtine dhe papastertite per te mbrojtur dyshemete tuaja, duke i mbajtur ato te pastra dhe te thata.

Specifika:

  • Permasat: 120x180cm
  • Stili i thjeshte nordik
  • Materiali: kadife
  • Trashesia: 0,5-0,8 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Tapet

Main Menu

tapet dhome me lule ne dyqan taxi

Tapet dhome me dizenjo lulesh shumengjyresh