Tapa silikoni katrore per mobilje

890 L

Ka stok

  • Tapa silikoni
  • Material silikon fleksibel
  • Forme katrore
  • Madhesi small, medium
KODI: i237021176 Kategori: ,

TAPA SILIKONI KATRORE PER MOBILJE

Tapa silikoni fleksibel ne forme katrore per mobilje te ndryshme si kembet e karrigeve, tavolinave, kolltukut etj.

Permban grimca kunder rreshqitjes dhe pjesa e poshtme eshte e perforcuar per te parandaluar ferkimin midis kembes se tavolines dhe dyshemese.

Do te mbroje ne menyre efektive kembet e tavolines dhe dyshemene nga demtimi dhe te shmange mykun, kalbjen dhe demtimin e kembeve te mobiljeve.

Bere nga materiali i qendrueshem silikoni, i cili eshte i bute, rezistent ndaj konsumit, ka elasticitet te mire dhe jete te gjate sherbimi.

Specifika:

  • Tapa silikoni
  • Material silikon fleksibel
  • Forme katrore
  • Madhesi small, medium

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Silikon

Main Menu

tapa silikoni katrore ne dyqan taxi

Tapa silikoni katrore per mobilje