Syze virtuale 3D VR SHINECON G07E

3,190 L

Ka stok

 • Syze virtuale 3D
 • Numri i modelit: SC-G07E
 • Kontroll me vale Bluetooth
 • Pershtatet me telefonat 4.0-6.3 in
 • Per Android Samsung iPhone X /XR /XS
 • IPD: E rregullueshme
KODI: i232300007 KATEGORIA:

SYZE VIRTUALE 3D 

Syze virtuale 3D te pershtatshme per mbajtjen e telefonave 4,0-6,3 inch.

Vijne te pajisura me kufje per audio cilesore gjate lojerave tuaja elektronike. Pervoje me realiste per filmat 3D dhe luajtjen e lojerave.

Bere nga akrilik, materiali me i mire polimer transparent me nje transmetim aktual deri ne 92%.

Specifika:

 • Numri i modelit: SC-G07E
 • Kontroll me vale Bluetooth
 • Pershtatet me telefonat 4.0-6.3 in
 • Per Android Samsung iPhone X /XR /XS
 • IPD: E rregullueshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Syze Virtuale

Main Menu

syze virtuale 3d ne dyqan taxi

Syze virtuale 3D VR SHINECON G07E