Stol metalik me gjatesi te rregullueshme

2,990 L

Ka stok

KODI: i237021190 Kategori: ,

STOL METALIK

Stol metalik ules, vjen me dizajn elegant dhe shume praktik ne perdorim per dyqane, zyra, shtepi , sallone , studio tatuazhesh dhe ambiente te ndryshme.

Me gjatesi te rregullueshme nga 48-60 cm me trashesi 6 cm. Ndenjese e rehatshme, e papershkueshme nga uji dhe vaji, me shkume ne forme te trashe per qendrim komod. Jasteku i sediljes eshte bere nga shkume me densitet te larte.

Vjen me 5 rrota te levizshme te cilat e bejne me praktike e te lehte levizjen e tij.

Rrotullim 360 grade dhe ngritje/ulje e lehte fale dorezes se integruar.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Stol

Main Menu

stol metalik ules ne dyqan taxi

Stol metalik me gjatesi te rregullueshme