Stol lekure PU i rrumbullaket me rrota

1,190 L

Ka stok

  • Materiali: Lekure PU dhe kornize celik
  • Madhesia: 30 x 28 x 6 cm
  • Rrotat: 4
  • Kapaciteti: 200 kg
  • Trashesia e sediljes: 9,5 cm
KODI: i23702111282 Kategori: ,

STOL LEKURE ME RROTA

Stol i bere nga lekure PU me rrota qe mund te perdoret kudo.

Me rrotullim fleksibel 360°, stoli ka forme te rrumbullaket qe kursen hapesire.

I pershtatshem per perdorim te brendshem dhe te jashtem, stoli modern shumefunksional eshte nje ndihmes i mire ne cdo ambient.

Baza ulese eshte e papershkueshme nga uji dhe e lehte per t’u pastruar.

Specifika:

  • Materiali: Lekure PU dhe kornize celik
  • Madhesia: 30 x 28 x 6 cm
  • Rrotat: 4
  • Kapaciteti: 200 kg
  • Trashesia e sediljes: 9,5 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Stol

Main Menu

stol lekure me rrota ne dyqan taxi

Stol lekure PU i rrumbullaket me rrota