Spray qetesues per irritimet e gojes Gum afta clear

1,490 L

Ka stok

Spray Afta Clear per qetesimin e zonave te inflamuara te gojes i cili qeteson dhe rikuperon shpejt lekuren fale perberjes me acid hialuronik.

KODI: 7630019902229 KATEGORIA:

SPRAY QETESUES PER IRRITIMET E GOJES

Spray me efekt qetesues dhe kurues per irritimet e brendshme te gojes si ulcerat, gervishtjet nga implantet, djegiet etj.

Zonat e inflamuara mund te shfaqen ne gjuhe, mishrat e dhembeve, qiellzen ose ne pjesen e brendshme te buzeve apo faqeve.

GUM AftaClear mundeson lehtesim te shpejte dhe efektiv qe nga aplikimi i pare.

E krijuar si per te rritur ashtu edhe per femije, spraji mbron, qeteson dhe mundeson sherimin e shpejte te lekures se gojes.

Ka nje pompe inovative me shume drejtime per aplikim ekzakt ne zonen e synuar me higjiene maksimale. Permban acid hialuronik per te permiresuar riparimin e indeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.15 kg
Lloji

Spray

Be the first to review “Spray qetesues per irritimet e gojes Gum afta clear”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gum afta clear shitje online ne dyqan taxi

Spray qetesues per irritimet e gojes Gum afta clear