Spray per lustrimin e makines 3 ne 1 Shine Armor

1,590 L

Ka stok

KODI: i-987691 Kategori: ,

SPRAY PER LUSTRIMIN E MAKINES

Spray per lustrimin e makines, larjen pa uje duke i dhene shkelqim dhe mbrojtje veshjes se makine njekohesisht.

Formula e avancuar 3 ne 1 lustron bute dhe ne menyre efektive siperfaqen e jashtme te makines.

Eleminon papastertite, njollat ​​dhe yndyrat duke i dhene shkelqim superior makines.

Nepermjet perdorimit te formulave te avancuara te nanoteknologjise, automjeti juaj do te vishet me nje shtrese mbrojtese qe mund te zgjase per muaj te tere.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Spray

Ngjyra

Be the first to review “Spray per lustrimin e makines 3 ne 1 Shine Armor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lustrues makine shine armor online ne dyqan taxi

Spray per lustrimin e makines 3 ne 1 Shine Armor