Spray per eleminimin e djersitjes se kembeve

1,290 L

Ka stok

  • Mban kembet e thata deri ne 10 ore.
  • Ndihmon ne ruajtjen e higjienes se kembeve
  • Ofron mbrojtje afatgjate.
  • Redukton djersitjen e shputave te kembeve.
  • Mbron ne menyre efektive kunder rritjes se baktereve ose mykut.
  • Ka nje arome te lehte dhe delikate.

Deodorant per eleminimin e djersitjes se kembeve

Nivelazione sjell deodorantin me formulen me efikase per largimin e djersitjes se kembeve.

Ai aromatizon dhe freskon kembet duke iu bere te ndiheni me mire nen kepuce.

Mbron kembet nga djersitja per se paku 10 ore.

Gjithashtu ka aftesi te parandaloj dhe formimin e baktereve dhe mykut te kembeve.

Zhduk aromat e pakendeshme dhe le nje arome te lehte te fresket dhe dellikate.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Spray per eleminimin e djersitjes se kembeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Deodorant per eleminimin e djersitjes se kembeve

Spray per eleminimin e djersitjes se kembeve