Spray pastrues per pajisje elektronike | Cleaner Falcon 530

990 L

Ka stok

KODI: 998876543530801 Kategori: , ,

SPRAY PASTRUES PER PAJISJE ELEKTRONIKE

Spray pastrues per pajisje elektronike, ekrane telefonash, qark elektrik etj.

Hiqni ne menyre efektive ngjitesin dhe pastroni njollat nga ekrani i telefonit. Plotesisht avullues, pa lene gjurme apo shenja ne siperfaqe plastike dhe metalike.

Pastruesi Falcon 530 ka baze ujore qe e ben te sigurt dhe ekomiqesor me ambientin, duke mos lene shenja pas perdorimi gjithashtu.

Sprucojeni ate mbi nje leter te paster pastrimi dhe me pas kalojeni letren mbi xhamin e ekranit te telefonit.

Specifika:

  • Modeli : FALCON 530
  • Sasia: 550ml
  • Përdorimi : Telefona celularë, Tablet PC, Laptopë, siperfaqe plastike, komponente elektrike
  • Dimensioni: 240mm x 65mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Spray

Ngjyra

Be the first to review “Spray pastrues per pajisje elektronike | Cleaner Falcon 530”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

spray pastrues per celulare bli online ne dyqan taxi

Spray pastrues per pajisje elektronike | Cleaner Falcon 530