Sexholino makine per femije Cangaroo monsters

2,490 L

Ka stok

SEXHOLINO MAKINE PER FEMIJE

Sexholino makine shume e nevojshme per femije gjate udhetimeve dhe sigurise se tyre.

Kompakt dhe shume i lehte, instalohet shpejt dhe thjeshte ne makine. E testuar dhe aprovuar sipas standardit te proves ECE R44 / 04. Per grupmoshat 2/3, i pershtatshem per femijet nga mosha rreth 4-5 vjec deri ne nje peshe maksimale prej 36 kilograme.

Ne ngjyre te zeze me motive shumengjyreshe, e pershtatshme per mosha te ndryshme nga 4-12 vjet me peshe mbajtese perafersisht 15-36kg.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Soxholino

Main Menu

soxholino makine per femije ne dyqan taxi

Sexholino makine per femije Cangaroo monsters