Sobe me dy pllaka gatimi 2200W Lexical

3,990 L

Ka stok

 • Vater gatimi me dy pllaka
 • Tensioni 220-240v 50-60 Hz
 • Fuqia 2200w
 • Drita treguese
 • Veshje prej celiku inox

SOBE ME DY PLLAKA 2200W

Sobe me dy pllaka gatimi, e pershtatshme edhe per kuzhina te vogla apo ne kamping. Me mbyllje automatike te sigurise me sigurese termike.

Kontroll i rregullueshem i temperatures me drite treguese me ane te rrotullave.

Kembet e gomes jo te rreshqitshme e mbajne te sigurt kudo qe ta vendosni.

Specifika:

 • Tensioni 220-240v 50-60 Hz
 • Fuqia 2200w
 • Drita treguese
 • Veshje prej celiku inox
 • Kontrolli i ndezjes/fikjes
 • Auto Termostat
 • Mbrojtje nga mbinxehja

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 g/kg
Lloji

Sobe

Be the first to review “Sobe me dy pllaka gatimi 2200W Lexical”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pllake gatimi 220w online ne dyqan taxi

Sobe me dy pllaka gatimi 2200W Lexical