Smartwatch me Bluetooth Earldom ET- SW1

3,190 L

Ka stok

  • Bluetooth BT5.1
  • Ekran IPS 1,75″ me prekje te plote
  • Kapaciteti i baterise 240 mah
  • Karikohet ne 160 minuta
KODI: i232300080 Kategori: ,

SMARTWATCH EARLDOM ET-SW1

Smartwatch Earldom me lidhje Bluetooth me telefonin tuaj. Mundeson kryerjen e telefonatave apo te gjitha njoftimet nga aplikacionet e rrjeteve sociale.

Ekrani 1.75 inch IPS ofron ekran full touchscreen per nje pamje elegante dhe lehtesi perdorimi.

Sistemi i operimit Android OS ofron lehtesi ne perdorimin e aplikacioneve.

E pershtatshme me sistemet operative Android 4.4, iOS 8.0 apo versione te perditesuara

Specifika:

  • Bluetooth BT5.1
  • Ekran IPS 1,75″ me prekje te plote
  • Kapaciteti i baterise 240 mah
  • Karikohet ne 160 minuta

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

SmartWatch

Main Menu

smartwatch earldom et sw1 online ne dyqan taxi

Smartwatch me Bluetooth Earldom ET- SW1