Smartphone car holder Air Vent Mount DV01

800 L

Ka stok

KODI: Smartphone car holder Air Vent Mount DV01 Kategori: , ,

SMARTPHONE CAR HOLDER AIR VENT MOUNT DV01

Rotacioni 360 gradë. Montimi është teper rezistent dhe i qëndrueshëm edhe ne rruget me te veshtira.

Pershtatet me shumicen e smartphoneve fale dizajnit te tij.

Mbajtës universal i makinës për smartphone DV01

Madhësia e përshtatshme për 4,5 “deri 6,8″A

Përshtatet për smartphone të ndryshëm

Ngjyra e zezë

Materiali: Xhel silikoni + ABS

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Smartphone car holder Air Vent Mount DV01”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

car holder air vent online dyqan taxi

Smartphone car holder Air Vent Mount DV01

WhatsApp chat