Smart Watch Haylou GST Lite

4,290 L

Ka stok

 • Ekran TFT 1,69 inch
 • Rezolucion 240x280px
 • Bluetooth 5.0
 • Sensor i rrahjeve te zemres, levizjes, oksigjenit ne gjak
 • Kapacitet i baterise 220 mAh
KODI: h23006 Kategori: ,

SMART WATCH GST LITE

Smartwatch Haylou GST Lite vjen me ekran te madh me rezolucion 240×280 pixel, me xham 2.5D te harkuar ne pjesen anesore.

Mat me perpikmeri dhe analizon te dhenat e aktivitetit tuaj fizik, regjimit tuaj te gjumit, rrahjet e zemres, nivelin e oksigjenit si dhe shume opsione te tjera.

Specifika:

 • Ekran TFT 1,69 inch
 • Rezolucion 240x280px
 • Bluetooth 5.0
 • Sensor i rrahjeve te zemres, levizjes, oksigjenit ne gjak
 • Kapacitet i baterise 220 mAh
 • Sistem Android 6.0/ iOS 11.0 dhe me lart
 • Perdorimi deri ne 9 dite
 • Permasa 45,7 x 37 x 11,4 mm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

SmartWatch

Main Menu

smartwatch gst lite online ne dyqan taxi

Smart Watch Haylou GST Lite