Single headset Remax | Kufje Teke me Bluetooth

1,800 L

Ka stok

Karakteristika
  • Kufje te rehatshme dhe me dizajn praktik.
  • Te prodhuara me nje teknologji e cila mundeson zerin e qarte.
  • Te ndertuara me materiale eko-miqesore dhe silikon ergonometrik.
  • Komunikim i qendrueshem.
  • Te pershtatshme per shumicen e  pajisjeve smartphone.
KODI: kufje-teke-me-bluetooth-remax-single-headset Kategori: , , ,

Single headset Remax | Kufje Teke me Bluetooth

Single headset Remax | Kufje Teke me Bluetooth

Karakteristika
  • Kufje te rehatshme dhe me dizajn praktik.
  • Te prodhuara me nje teknologji e cila mundeson zerin e qarte.
  • Te ndertuara me materiale eko-miqesore dhe silikon ergonometrik.
  • Komunikim i qendrueshem.
  • Te pershtatshme per shumicen e  pajisjeve smartphone.
Specifikat
Marka: Remax
Modeli: RB-T22
Pesha: 4.54g
Dimensionet: 14.6*8.6*3.6cm

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Single headset Remax | Kufje Teke me Bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Single headset Remax | Kufje Teke me Bluetooth

Single headset Remax | Kufje Teke me Bluetooth