Sigurues i Bagazheve ne udhetime | Sustion Anchor Plus

1,100 L

Ka stok

Dimensioni i pllakes: 14*5.5*23.5
Pesha e paketimit: 0.575kg
Ngjyre e Zeze

KODI: 2665145881198 KATEGORIA: Etiketime: , ,

SIGURUES I BAGAZHEVE | SUCTION ANCHOR PLUS

Sigurues i Bagazheve ne Udhetime, makina, bicikleta | Siguruesi Suction Anchor Plus ne Dyqan Taxi.

Ky sigurues i bagazheve eshte aksesori i persosur per mbajtjen dhe sigurimin e nje pjese te madhe bagazhesh qe do te transportohen me automjet. Perdorimi i saj nuk do te lere deme ne automjetin tuaj dhe eshte shume i lehte per t’u instaluar.

Cdo spirance mund te mbaje deri ne 22kg. Siguruesi i Bagazheve punon ne shumicen e siperfaqeve te lemuara jo poroze. Perdoreni me litare. Eshte nje menyre shume e mire per te siguruar pothuajse gjithcka. Secila pllake me thithje do te qendroj ne vendin e vet per aq kohe sa eshte e nevojshme. Nuk le gervishtje ose demtime ne mjetin tuaj. Vetem shtypeni dhe me pas mbylleni per instalim te shpejte. Eshte e shkelqyer per shtreterit me ajer qe mund te merrni me vete ne udhetime, per bagazhet e makinave etj.
sigurues i bagazheve siguruesi ne shitje online ne dyqan taxi makina udhetime suction anchor plus

Karakteristikat Siguruesi i Bagazheve

1.Menyre e sigurt per te siguruar pothuajse cdo gje.
2.Thithja do te mbaje aq kohe sa te jete e nevojshme, jane nje menyre me e mire per te siguruar pothuajse gjithcka.
3.Nuk le gervishtje ose demtime ne automjetin tuaj.
4.Thjeste shtypeni dhe mbylleni per instalim te shpejte.
5. Siguruesi eshte perfekt per tavolinat e serfit, dysheket me ajer, bagazhet e makinave, apo moblije te ndryshme qe mund te transportoni.
6. E sigurt per cdo siperfaqe te lemuar te lyer.

Suction Anchor Plus

Specifikat

Sigurues i bagazheve ne udhetime, makina, bicikleta | Siguruesi ne Dyqan Taxi

Dimensioni i pllakes: 14*5.5*23.5
Pesha e paketimit: 0.575kg
Ngjyre e Zeze


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Sigurues i Bagazheve ne udhetime | Sustion Anchor Plus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makina sigurures i bagazheve siguruesi ne dyqan taxi suction anchor plus

Sigurues i Bagazheve ne udhetime | Sustion Anchor Plus