Shufer mbajtese multifunksionale

1,390 L1,490 L

  • Shufer mbajtese
  • Multifunksionale
  • Dy gjatesi 2 dhe 3 m
2m3m
Pastro
KODI: i2370211169 Kategori: , , ,

SHUFER MBAJTESE

Instalim i lehte pa asnje mjet, pa demtime ne mure ose dyer dhe dritare. Shufra e perdeve eshte teper praktike dhe moderne.

Mund te perdoret brenda dollapeve per rroba, per te varur perde apo ne tualet per te vendosur perde dushi.

I pershtatshem dhe i lehte per t’u perdorur vjen ne dy gjatesi.  Zgjatja e shufres behet nga 1.1 m ne 2 m dhe permasa me e madhe nga 1.6 ne 3 m.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Shufer

Masa

2m, 3m

Be the first to review “Shufer mbajtese multifunksionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shufer per perdet

Shufer mbajtese multifunksionale

1,390 L1,490 L

Shto ne Shporte