Shtrydhese per frutat – Newal Fruit Extractor

4,490 L

Ka stok

KODI: GI-shtrydhese per frutat-newal-NWL6185 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH – NEWAL NW-L6185

Shtrydhese per frutat – Newal Fruit Extractor

  • Pergatisni lengje frutash te shijshme, te shendetshme dhe plot vlera ushqyese me kete shtrydhese te fuqishme.
  • Ofron sasine maksimale te lengjeve nga shtrydhja e frutave, perimeve dhe agrumeve
  • Teknologji e avancuar e shtrydhjes se frutave, asnje vlere ushqyese nuk absorbohet dhe nuk humbet
  • Thika te fuqishme mprehese celik inoksi te cilesise maksimale
  • Motor i ngadalshem. Fale kesaj vetie ai eshte rezistent ndaj konsumit dhe krijon me pak nxehtesi, duke ruajtur te gjitha enzimat dhe vlerat ushqyese te frutave, perimeve dhe agrumeve

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Shtrydhese per frutat – Newal Fruit Extractor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrydhese frutash Newal

Shtrydhese per frutat - Newal Fruit Extractor