Shtrydhese frutash portative Juice Extractor

4,990 L

Ka stok

 • Shtrydhese portative
 • Per fruta/agrume/perime
 • Perdorim i lehte
 • Fuqia: 120W
 • Materiali inoksi + plastike
 • Me mbrojtje nga mbinxehja
 • Permasat:10cmx10cmx37cm
KODI: i2370211144 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH

Shtrydhese frutash portative shume e nevojshme ne cdo kuzhine, per agrume perime dhe fruta.

Ne me pak se 1 minute do te keni nje gote me leng 100% natyral, duke i ruajtur vlerat ushqimore.

E pershtatshme per shtrydhjen e frutave si: limone, portokall, shalqi, domate, rrush, shege, etj. E thjeshte ne perdorim dhe e pershtatshme per t’u perdorur ne bare, lokale, shtepi, etj.

Specifika:

 • Fuqia: 120W
 • Materiali inoksi + plastike
 • Me mbrojtje nga mbinxehja
 • Permasat:10cmx10cmx37cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 g/kg
Lloji

Shtrydhese

Main Menu

shtrydhese frutash portative ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash portative Juice Extractor