Shtrydhese frutash profesionale Bosch BS 879

4,790 L

Ka stok

KODI: e232329 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH BOSCH BS 879

Shtrydhese frutash dhe perimesh e cila dallohet nga dizajni ergonomik dhe kompaktesia per cdo shtepi.

Mekanizem mbylles, me pjese te levizshme per t’u pastruar lehtesisht, gryke e gjere 75 mm per t’iu pershtatur frutave te plota.

Kjo shtrydhese frutash e perimesh eshte vecanerisht e dobishme per ata qe ndjekin nje menyre jetese te shendetshme ose kane femije te vegjel ne shtepi.

Specifika:

  • Fuqia 500 vat
  • 2 shpejtesi
  • Vëllimi i gotes 600 ml
  • Materiali  metal dhe plastik
  • Tensioni 220-240 V
  • Frekuenca 50-60 Hz
  • Gjatesia e kabllit 135 cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 g/kg
Lloji

Shtrydhese

Main Menu

shtrydhese frutash bosch online ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash profesionale Bosch BS 879