Shtrydhese frutash Juicer Pro Hoffman

6,390 L

Ka stok

  • Shtrydhese frutash me gote
  • Modeli HM 3003
  • Fuqia 1000watt
  • Energji A+++

SHTRYDHESE FRUTASH JUICER PRO

Shtrydhese frutash me dizajn praktik dhe te pershtatshem per cdo kuzhine.

E pajisur me gote per mbajtjen e lengut te frutave. Gryke e madhe e pershtatshme per cdo frut.

Fuqi e larte prej 1000watt per te shtrydhur ne pak caste lengje te fresketa.

Specifika:

  • Shtrydhese frutash me gote
  • Modeli HM 3003
  • Fuqia 1000watt
  • Energji A+++
  • Me dy shpejtesi

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Shtrydhese

Main Menu

shtrydhese frutash juicer pro online ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash Juicer Pro Hoffman