Shtrydhese frutash elektrike RAF R.2831

8,490 L

Ka stok

 • Gryke e gjere, per lehtesi te shtrydhjes
 • Filter celik inoks
 • Material plastik
 • Shpejtesi e ulet 75rpm
 • Fuqia 150Watt
 • Voltazhi 220-240V, 50Hz
KODI: i2370211127 Kategori: ,

SHTRYDHESE FRUTASH ELEKTRIKE

Kjo shtrydhese frutash e perimesh ofron performance maksimale ne nxjerrjen e lengut te paster.

Shtrydhesja gjithashtu permban nje dizajn te thjeshtuar qe e ben pastrimin me te lehte se kurre. Ai permban nje mekanizem unik me shpejtesi te ulet per te shtrydhur cdo pike leng nga ushqimet.

Pajisja  vjen me filter per akullore, keshtu qe tani mund te shijoni akulloren e bere ne shtepi.

Specifika:

 • Gryke e gjere, per lehtesi te shtrydhjes
 • Filter celik inoks
 • Material plastik
 • Shpejtesi e ulet 75rpm
 • Fuqia 150Watt
 • Voltazhi 220-240V, 50Hz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Shtrydhese

Main Menu

shtrydhese frutash e ngadalte ne dyqan taxi

Shtrydhese frutash elektrike RAF R.2831