Shtrydhese Frutash DSP KJ 3007 ne shitje online

6,400 L

Ka stok

  • Gota mban nje kapacitet 3.5 liter
  • E lehte per tu pastruar dhe perdorur
  • Me nje shpejtesi 400-600W
  • Me nje tension 220-240V e nje frekuence 50/60Hz
KODI: DSP KJ 3007 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH DSP KJ 3007

Shtrydhese frutash DSP KJ 3007 per nje pergatitje te lengjeve nga frutat tuaj te preferuar. Kjo paisje nuk ze shume vend ne kuzhinen tuaj, duke ju krijuar mundesi per te qene sa me praktike.

PER LENGJE TE SHENDETSHME

Me kapacitet 3.5 litra dhe fuqi 400 – 600 WW

Me 2 nivele shpejtesie, pjesa e thikes eshte material çelik qe nuk ndryshket

Pjese e jashtme e shtrydheses eshte e ndertuar me nje material plastik

Kembeza qe puthiten mire dhe qe nuk rreshqasin

Pamje te bukur dhe lehtesisht e kombinueshme me cdo kuzhine

Ne paketim perfshihet edhe gota me kapak me kapacitet 1000 ml

Pjeset cmontohen te gjitha dhe lahen lehtesisht me uje te bollshem

Porosit online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

,

Be the first to review “Shtrydhese Frutash DSP KJ 3007 ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese Frutash DSP KJ 3007 ne shitje online