Shtroje tualeti 3D kunder rreshqitjes

890 L

Ka stok

Me dizenjo te ndryshme:

 • Yje roze dhe bojeqielli
 • Lepurush roze dhe limona
 • Astronaut
 • Anije kozmike
 • Avocado
 • Super star blush pink
 • Lule
KODI: i237021154 Kategori: ,

SHTROJE TUALETI 3D

Shtroje tualeti 3D me dizenjo te ndryshme terheqese por edhe funksionale. Parandalon aromat e pakendshme dhe e ben pastrimin te lehte, i projektuar duke perdorur nje teknologji unike dhe te dobishme per tharjen e shpejte.

Me baze qe nuk rreshqet, ato kapin fort siperfaqet e dyshemese duke stabilizuar dhe parandaluar rreshqitjen, palosjen, rrudhosjen ose grumbullimin.

Vijne me figura te kendshme dhe dizenjo te ndryshme per te zgjedhur ate qe i pershtatet ambientit tuaj.

Specifika:

 • Dimensionet: 58×38 cm
 • Yje roze dhe bojeqielli
 • Lepurush roze dhe limona
 • Astronaut
 • Anije kozmike
 • Avocado
 • Super star blush pink
 • Lule

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Shtroje

Main Menu

shtroje tualeti 3d ne dyqan taxi

Shtroje tualeti 3D kunder rreshqitjes