Shtroje silikoni kunder nxehtesise per kuzhine

590 L

Ka stok

  • Shtroje kunder nxehtesise
  • Material silikon
  • Me cilesi te larte
  • Jo rreshqites, fleksibel
  • Rezistent ndaj nxehtesise
KODI: i231821119 Kategori: ,

SHTROJE SILIKONI KUNDER NXEHTESISE

Shtroje silikoni rezistente kunder nxehtesise, fleksibel te pershtatshme per kapjen dhe mbajtjen e eneve te nxehta ne kuzhine.

Dizajni i silikonit te trashe i ben keto shtresa rezistente ndaj nxehtesise dhe shumefunksionale per mbajtjen e tenxhereve, kavanoza, tasa etj.

Rezistent ndaj nxehtesise deri ne 230°,  me diameter 17.5 cm dhe trashesi 0.35 cm.

Karakteristika:

  • Shtroje kunder nxehtesise
  • Material silikon
  • Me cilesi te larte
  • Jo rreshqites, fleksibel
  • Rezistent ndaj nxehtesise

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Shtroje

Main Menu

shtroje silikoni per kuzhine ne dyqan taxi

Shtroje silikoni kunder nxehtesise per kuzhine