Shtrese e leshte per kepucet

290 L

Ka stok

  • E butë dhe e rehatshme, mbetet e ngrohtë dhe e ngrohtë.
  • Mund të pritet me gërshërë për t’iu përshtatur këpucëve dhe këmbëve tuaja.
  • Mund të presë EU 36-46 këmbë, i përshtatet shumicës së këpucëve.
KODI: g22135743 Kategori: , ,

Per te qendruar ngrohte ne cdo dite dimri

Këllëza zëvendësuese për pantofla të vjetra, këpucë, çizme, të sheshta dhe pako.

Janë super të ngrohta dhe termike, që largon lagështinë.

Përbehen nga 100% leshi qengji origjinal. Janë të trasha dhe me gëzof. Mbani këmbët tuaja të ngrohta gjatë gjithë dimrit.

Shtresa e poshtme e shtrojave është e bërë nga shkumë me këllefë të hapura, e cila është e ajrosur dhe e qetë.

Shollat e trasha të lëkurës së deleve për fëmijë dhe të rritur janë dhurata të shkëlqyera për për anëtarët e familjes.

Mund të pritet me gërshërë për t’iu përshtatur këpucëve dhe këmbëve tuaja.

Menyra e larjes se shtresave

1. Përdorimi i ngrohtë, i butë, natyral i thatë, i ripërdorshëm, afatgjatë nuk do të jetë deformim i sheshtë.

2. Përmasat që i përshtaten të gjitha, forma mund t’i krasit këpucët e tjera rezervë.

Specifika

Ngjyra: Bezhë.

Materiali: latex + lesh

Trashësia: rreth 5 mm/0.20”

Madhësia: rreth 28.5×9.5cm/11.22×3.74”

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Be the first to review “Shtrese e leshte per kepucet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shtrese pellushi

Shtrese e leshte per kepucet