Shporte metalike me varje ne dollap Hanging Basket

690 L

Ka stok

  • Shporte organizuese
  • Material metalik
  • 31x23x14cm
KODI: i237021117 Kategori: ,

SHPORTE METALIKE ME VARJE

Shporte metalike organizuese me varje e cila maksimizon perdorimin e hapesires dhe krijon hapesire ruajtese shtese per shtepine tuaj.

Ne permasa praktike per cdo komodine apo tavoline pune 31 x 23 x 14cm.

Perdorimi i shumefishte per dollap, garderobe, raft librash, frigorifer, kuzhine dhe me shume.

Strukture metalike rezistente dhe e qendrueshme me dizajn rrjete qe e ben me te lehte vendosjen dhe organizimin e sendeve.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

organizues

Main Menu

shporte metalike rrjete ne dyqan taxi

Shporte metalike me varje ne dollap Hanging Basket