Shkalle me material cilesor

3,900 L

Ka stok

Modeli: YA-DXT-300
Lloji: Shkallë me një anë
Materiali: çelik inox, aliazh alumini
Izolimi: Jo-izolues
Pesha e mbajtjes: 150 kg
Lartësia: 1m-3m
Pesha e produktit: 7 kg

KODI: i-2012014 Kategori: ,

SHKALLE ME MATERIAL CILESOR

Shkalle portative e palosshme, qe do tju vije ne ndihme ne cdo rast kur duhet te arrini lartesi te caktuara.

E perbere nga material celik inoks, me kembe shume rezistente gome. Ka nje baze te qendrueshme qe do tju jape siguri dhe ne lartesi te medha.

Lartesine mund ta vendosni ju vete sipas nevojave nga 1-3 meter. Gjerësia e pedaleve 25.5×13.5 cm dhe ngarkesa maksimale është 300 kg.

Shkalle cilesore me 3 kate, 4 kate dhe 5 kate.

Jane te perbera me material cileku dhe alumini te cilesise se larte.

Ato jane praktike dhe portabel pasi mund ti transportoni lehtesisht sepse mund te palosen thjeshte.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Shkalle me material cilesor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shkalle me material cilesor