Shishe uji termike 500ml me kapak vakumi

1,790 L

Ka stok

  • Shishe termike
  • Kapaciteti 500ml
  • Mban lengjet te ngrohta/te ftohta
  • Ngjyra: Gri
KODI: i2371425 Kategori: ,

SHISHE UJI TERMIKE

Pavaresisht nese jeni duke ushtruar, ne kamping ose thjesht duke qendruar i hidratuar gjate gjithe dites, shishja termike i mban pijet te fresketa dhe të aksesueshme.

Shishe uji termike eshte e lehte per t’u pastruar dhe e qendrueshme.

Me kapak te izoluar me vakum dhe celik inoks te qendrueshem, qe mund t’i mbaje lengjet te ftohta deri ne 10 ore ose te nxehta deri ne 6 ore.

Specifika:

Shishe termike 500ml
Per te ruajtur temperaturen e pijes suaj
Ngjyra: Gri


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Shishe

Main Menu

shishe termus online ne dyqan taxi

Shishe uji termike 500ml me kapak vakumi