Shishe qelqi konike me tub metalik Relife

890 L

Ka stok

KODI: H-9876994 Kategori: ,

SHISHE QELQI KONIKE RELIFE

Shishe qelqi konike me tub metalik.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lengjeve dhe mund te mbushet me lengje si uje lares, solucione pastrimi, lende kimike, alkool etj.

Shtypni lehte ne pjesen e siperme te tij dhe shishja do te sprucoje lengun. Mbyllni valvulen per te parandaluar thithjen/avullimin e lengut.

Koka e pompes prej celiku inoks, do te parandaloje rrjedhjen e tretesit, avullimin dhe erozionin.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

shishe qelqi

Ngjyra

Be the first to review “Shishe qelqi konike me tub metalik Relife”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shishe xhami me tub metalik bli online ne dyqan taxi

Shishe qelqi konike me tub metalik Relife