Shirit per dysheme kunder rreshqitjes 4 x 100cm

690 L

Ka stok

  • Shirita kunder rreshqitjes
  • Per dysheme, rruge, shkalle
  • Permasa 4x100cm
  • Material PVC
KODI: i23702189 Kategori: ,

SHIRIT PER DYSHEME 4 X 100CM

Shirit per dysheme, rruge, shkalle me vete ngjitje ne permasa 4 x100cm.

Shiriti i sigurise ju jep juve, femijeve, te moshuarve dhe kafsheve shtepiake levizje te sigurt pa rreshqitje ne cdo siperfaqe te lemuar.

Lehte per t’u instaluar dhe prere per t’u pershtatur. Se pari pastroni siperfaqen ku deshironi dhe hiqni shiritin ne pjesen e pasme per ta ngjitur ne dru, pllake, apo cdo siperfaqe te lemuar qe ju nevojitet.

Shiriti jashtezakonisht i forte eshte i qendrueshem per perdorime te brendshme dhe te jashtme.

Specifika:

  • Shirita kunder rreshqitjes
  • Per dysheme, rruge, shkalle
  • Permasa 4x100cm
  • Material PVC

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Shirita

Main Menu

shirit kunder rreshqitjes online ne dyqan taxi

Shirit per dysheme kunder rreshqitjes 4 x 100cm