Shirit ngjites PVC kunder mykut Anti mold sticker

990 L

Ka stok

KODI: i237021151 Kategori: ,

SHIRIT NGJITES KUNDER MYKUT

Shirit ngjites kunder mykut i papershkueshem nga uji dhe i lehte per tu pastruar.

Material PVC i papershkueshem nga uji, rezistent ndaj mykut, i trashe dhe i qendrueshem.

I pershtatshem per tu ngjitur ne boshlleqet mes objekteve te ndryshme dhe mund te pritet lirshem sipas nevojave aktuale per te permbushur kerkesa te ndryshme.

Game e gjere e perdorimit: kuzhine, lavaman, fund tualeti te prekura nga lageshtia, myku, papastertite.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Shirita

Main Menu

shirit ngjites kunder mykut online ne dyqan taxi

Shirit ngjites PVC kunder mykut Anti mold sticker