Shirit ngjites i dyanshem 3 meter Brand tape 1mm

250 L

Ka stok

Eliminoni shpimet, rifinituren, vidhosjen, saldimin apo fiksuesit e tjere te perhershem me kete shirit ngjites te dyanshem rezistent dhe ngjitje te forte.

KODI: H-9876988 Kategori: ,

SHIRIT NGJITES I DYANSHEM 3 METER

Shirit ngjites i dyanshem me gjatesi 3 meter dhe trashesi 1mm.

Shiritat ngjites 3M ofrojne komoditetin dhe thjeshtesine e montimit te shpejte dhe jane ideale per t’u perdorur ne shume aplikime ngjitjeje te brendshme dhe te jashtme.

Perfekt per zevendesimin e thumbave, shpimeve, gozhdave apo fiksueseve te tjere te perhershem.

Eliminoni shpimet, bluarjen, rifinituren, vidhosjen, saldimin dhe pastrimin. Fale materialit te tij siguron force te larte dhe qendrueshmeri afatgjate.

Krijon nje izolim te perhershem ndaj ujit, lageshtires dhe te tjera. Ngjitet ne nje sere siperfaqesh duke perfshire metalin, plastiken. druri, muri i thate, betoni dhe qelqi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

ngjites

Ngjyra

Be the first to review “Shirit ngjites i dyanshem 3 meter Brand tape 1mm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngjites i dyanshem shitje online ne dyqan taxi

Shirit ngjites i dyanshem 3 meter Brand tape 1mm