Sfond fotografik me drite Photo Studio Box

1,990 L2,990 L

Permiresoni cilesine e fotografive te pajisjeve te ndryshme me kete mini sfond fotografie.

Pastro
KODI: i-8989898992 Kategori: ,

SFOND FOTOGRAFIK ME DRITE

Sfond fotografik me dizajn inovativ dhe te palosshem e cila mundeson nje nivel krejtesisht te ri te fotografimit me ane te smartphone.

Tashme te gjithe mund te bejne fotografi fantastike me cilesine e nje studio profesionale me ane te telefonit te tyre.

Struktura magnetike e ben montimin e saj me te lehte. Gjithashtu eshte shume e lehte dhe praktike per ta transportuar kudo ju nevojitet.

Kutia e drites se fotografise eshte projektuar per fotografimin e artikujve te vegjel, per persona fillestare apo profesioniste ne fotografim.

Mjafton ta hapni kete mini studio me drite LED dhe ta vendosni ne cdo siperfaqe per te marre sfondin e persosur per fotografimin e sendeve te vogla. Light Box Studio lejon xhirimin e shpejte dhe te lehte te produkteve te vogla si bizhuteri, aksesore, lodra, ora dhe sende të tjera.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Përmasa N/A
Lloji

Drita Led

Ngjyra

Dimensionet

20×20, 30×30

Be the first to review “Sfond fotografik me drite Photo Studio Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

foto studio blerje online ne dyqan taxi

Sfond fotografik me drite Photo Studio Box

1,990 L2,990 L

Shto ne Shporte